>

pic

עורך דין מקרקעין בתל אביב ינחה אתכם בעסקת נדל"ן מתחילתה ועד סופה

 

תחום המקרקעין שמורכב מרכישה ומכירה של נכסים, לרבות השכרת בתים משותפים, הינו תחום בו עורכת דין הדסה שמואלביץ' מתמחה מזה שנים רבות בתל אביב. בתחום זה העסקה הכלכלית הינה העסקה המשמעותית והחשובה ביותר בחייו של אדם ועל-כן, חשוב מאוד שתיעשה על ידי עורכת דין מנוסה ומקצועית בתחום, שתבצע בעבודתה את כל הבדיקות הראויות שיש לבדוק.


כאשר אתם פוגשים עו"ד מקרקעין תל אביב, כדאי תמיד להבהיר את ציפיותיכם. יש לוודא כי עוה"ד אכן זמין עבורכם. מומלץ למצוא תמיד עו"ד שמתמחה אך ורק בדיני מקרקעין ולא עו"ד המתמחה בכמה תחומים יחד. משרד שיש בו עו"ד אחד או שניים, עשוי לשרת אתכם טוב יותר, מאשר משרד עורכי דין גדול, כך שיעניק לכם את מלוא הליווי בעסקאות נדל"ן מל סוג.

תחום הנדל"ן, כולל כל מיני סוגים של עסקאות למשל: דירות, מבני תעשייה, קרקעות לבנייה, חנויות, תחנות דלק, פרויקטים מסוג תמ"א 38 ועוד . עו"ד שהוא בקיא בדיני מקרקעין, יכול כבר לומר לכם מראש מה התשלום שיש לשלם על המיסוי, כך שניתן יהיה להתכונן מראש מבחינת התקציב שיש לארגן לביצוע עסקת המקרקעין.

 

בדיקת עסקת נדל"ן באמצעות עורך דין מקרקעין תל אביב הינה בעלת חשיבות מכרעת

בדיקה מקיפה של עסקת נדל"ן, הינה אחד מהפרמטרים המכריעים לביצועה. ישנם מבנים שאינם מתאימים לנכס, מה שיגרום לעסקה לא להיות כדאית. זה היתרון בבחירה של עורך דין מקרקעין תל אביב, היות וכל עו"ד המומחה בנדל"ן, יוכל אף לומר לכם לאחר בדיקה מקיפה שהוא ביצע, אם ניתן יהיה להמשיך בעסקה או שכדאי לוותר עליה מראש ואתם עוד תודו לו על כך.

כל עו"ד המתמחה במקרקעין, יאמר לכם מראש, אילו מסמכים עליכם להכין לפני הפגישה על מנת שלא תתרוצצו כמה פעמים. לפני שמתחילים בחוזה המכר, יש לדעת כי לא קיים נוסח סטנדרטי לחוזים אלה, היות ויש להתאים את הנוסח לנכס שנמכר ולהסכמות שני הצדדים, בהתאם לנסיבות הספציפיות ועל פי הוראות החוק.

 

מומלץ כי לכל צד בעסקת נדל"ן יהיה עו"ד משלו

אם חשבתם לרגע לחסוך בהוצאות שכ"ט של עו"ד, כדאי כי תימנעו מכך, היות ולכל צד, מומלץ כי יהיה עו"ד משלו. כאשר לוקחים עו"ד שייצג את שני הצדדים שהוא הצד של המוכר או הקונה, יכולים להיות ניגוד אינטרסים והעסקה תהיה יותר לטובת צד אחד מאשר הצד השני. עורכי הדין של שני הצדדים, יעבירו ביניהם טיוטות ואם יש הערות הם יגיעו להסכם או שינוי על פי טובת הלקוח שאותו הם מייצגים. מדובר למעשה, על שמירת האינטרסים של שני הצדדים לעסקה. אלה הם כללים חשובים שעל פיהם כדאי לבצע עסקת נדל"ן שתהיה בטוחה ותגרום לקונה או למוכר להיות שקטים כי הכול מתקדם כשורה בכל שלבי העסקה.

 

עורך דין מקרקעין תל אביב

 

מקרקעין תל אביב, בידי הטובים ביותר

עורכת הדין הדסה שמואלביץ' בעלת ניסיון רב בתחום המקרקעין, בייצוג קבלנים, קונים ומוכרים של דירות ובעלי קרקעות בתל אביב והסביבה. התנהלותה מקצועית ואחראית ומעניקה ליווי משפטי מהיר ומקצועי מרגע תחילת המשא ומתן, עוד בטרם החתימה על החוזה ועד ההחתמה והשלמת העסקה במלואה ורישום הזכויות בטאבו. עורכת הדין שמואלביץ' עורכת את חוזי המקרקעין תוך כדי הקפדה רבה ותשומת לב מירבית לגבי כל הגורמים הרלוונטיים בבדיקת הנכס כמו: בדיקת עיקולים, משכנתאות, צווי הריסה, שיעבודים וכדומה.

 

המשרד מייצג לקוחות במכירה ורכישה של דירות יד שנייה, רכישת דירות חדשות מקבלן, עורך הסכמי מכר ורכישה של בתים פרטיים או צמודי קרקע בעלי פוטנציאל לזכויות בנייה נוספות, עורך חוזי שכירות תוך וידוא זכויות ועמדות בטוחות של ערבים. כמו-כן, מוסמך לפרק שיתוף במקרקעין, כמו במקרים של ירושות או חלוקת רכוש בעת גירושין וכן פינוי נכס במקרים של שוכר שמפר הסכם. משרדינו מיומן, אחראי ומבצע עבודתו בצורה מהירה לשביעות רצון כל לקוחותיו בתחום מורכב זה. 

לשירותכם בכל עת.

יצירת קשר