>

pic

על מנת לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת יש לפנות אל עו"ד דיני מקרקעין

אם יש עסקה גדולה שאדם יכול לעשות בחייו זו עסקת נדל"ן, ואצל רוב האנשים מדובר על עסקה שעושים רק פעם אחת בחיים. זו הסיבה לכך שיש לעסקה הזאת חשיבות אדירה, ואני כאן כדי לעזור לכם בכך! שמי הדסה שמואלביץ' ואני עוסקת בעריכת דין בתחום המקרקעין מזה שנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאם תיפנו אלי תקבלו ממני שירות מקצועי ואדיב.

הניסיון המעמיק בתחום

כדי להצליח לעשות עסקת נדל"ן כמו שצריך יש להכיר את התחום ולהיות כמה שיותר מקצוענים בו. במקרה שלי אני בעלת ניסיון רב בתחומים כמו:

- ייצוג קבלנים

- ייצוג מוכרים

- ייצוג קונים

את מרבית עבודתי אני מרכזת באזור תל אביב והסביבה, כך שאם אתם מגשימים חלום וקונים שם דירה, כדאי לכם תחילה לפנות אלי. אוכל לבדוק עבורכם את החוזה שהכין הצד השני ואוכל גם להכין אלטרנטיבה לאותו חוזה, כך שאיתי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם לא חותמים על שום דבר שאינו הוגן לשני הצדדים.

במסגרת תפקידי בתור עו"ד אני גם עוסקת בייצוג קבלנים וכן בנושא תמ"א 38 בהפרדת רכוש בעת גירושין של בני זוג. בנוסף לכך אני גם עוסקת בעסקאות של מבנים מסחריים, מגרשים ובנייני משרדים. במסגרת עבודתי כעו"ד מקרקעין, אני בודקת ומבצעת עסקאות נדל"ן מסוג זה וכל מה שקשור בתביעות או דיני מקרקעין. בנושא תביעות משפטיות של בעלי נכס מול קבלנים או חריגות בנייה שהתגלו בבתים או דירות שנרכשו. לעיתים אני מייעצת ללקוחותיי לחפש נכס אחר ולא להסתבך, כך שעצות אלה , עשויות להיות יעילות. יש להבין, כי קל הרבה יותר לעו"ד מקרקעין לומר בשמכם את מה שתנחו אותו לומר, היות ואין כאן מניפולציות רגשיות היות ועוה"ד אינו צד רגשי ברכישה או במכירה של הנכס.

 

החשיבות בעסקת נדל"ן באמצעות עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין

עורך דין הבקיא בתחום הנדל"ן, יוכל לחסוך לרוכשים רבים, עוגמת נפש מיותרת וזאת בבדיקת הנכס על כל פרטיו גם בהיבט החוקי. קנייה ומכירה של נדל"ן הינם נושאים  מורכבים ומסובכים, הן מהבחינה המשפטית והן מהבחינה הכלכלית, לפעמים ישנם שותפים לעסקה זו, עם סמויים או אם גלויים. גם משא ומתן על נכס אינו פשוט ולכן יש להשאיר את התחום הזה בידיי, היות וכבר ביצעתי בשלושים שנות ניסיוני, מאות עסקות נדל"ן. אם למשל מצאתם נכס באזור תל אביב אשר מצא חן בעיניכם באופן מיוחד, התמחותה הרבה של עוה"ד זה שנים, בנכסים הנמצאים בתל אביב אני אגרום לכך כי תקבלו את כל המידע היעיל והרלבנטי אודות הנכס. היות וכעורכת דין מקרקעין וותיקה באזור זה, אני בעלת קשרים בטאבו ובמחלקת רישוי ופיקוח על הבניה בתל אביב, מה שיגרום לכם להבין אם עסקת הנדל"ן שאתם מתכוונים לבצע היא כשרה.

 

השירותים הניתנים במשרד

בין יתר השירותים שתוכלו לקבל אצלי במשרד אני מציעה גם שירותי:

- רכישת דירות חדשות ישירות מהקבלן

- עריכת הסכמי מכר ורכישה של בתים פרטיים צמודי קרקע

- ערכית הסכמים לרכישת בתים בעלי פוטנציאל זכויות בנייה

- עריכת חוזי שכירות וכדומה

מעבר לכל אלה, אני מציעה ללקוחותיי גם שירות של פירו שיתוף מקרקעין, כפי שקורה במקרים של ירושות או בעת הליכי גירושין. אתם מוזמנים לפנות אלי בכל עת ואשמח ללוות אתכם עד להשלמת עסקת הנדל"ן שאותה אתם רוצים לבצע.

יצירת קשר